Zamknij

Jubileusz zespołu tanecznego EXTASA - Kino Pasja w Radomsku zaprasza

10:25, 12.09.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj

Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zaprasza do świętowania Jubileuszu zespołu tanecznego MDK EXTASA! Spotkanie z tańcem w tym dniu zaczyna się już o 10.30 na Niedzielnym Poranku Filmowym.

Jako pierwszy odbędzie się pokaz przygotowany przez Akademię Tańcu i Sportu "MASS – TEAM". Następnie na ekranie kina pojawi się BALERINA! Film jest ciekawą opowieścią o Felicji, rudowłosej, jedenastoletniej dziewczynce z sierocińca, której największym marzeniem jest zostać baletnicą w słynnej Operze Paryskiej. Po filmie zaplanowano warsztaty plastyczne, na których powstaną barwne baletnice.

Jubileuszowy koncert zespołu Extasa odbędzie się o godzinie 16.00 na sali widowiskowej.

Informacja o filmie:

Film: BALERINA – 2D dubbing

reż. Eric Summer, animacja, przygodowy, Francja, Kanada 2016, 90 minut, b.o.

Bilety: 5 zł

11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone