Czy można jednego dnia posłuchać orkiestry dętej, południowych rytmów i chóru szkolnego, a przy okazji spróbować dań z różnych zakątków świata? Tak – i to właśnie w Przedborzu. W niedzielę 28 września rynek w Przedborzu nad Pilicą zamieni się w wielką scenę spotkań podczas Festiwalu Kultur Narodów. Start o godzinie 13:00.
Na scenie pojawią się zarówno lokalne zespoły, jak i artyści, którzy przywiozą ze sobą brzmienia z innych stron. Zagra Przedborska Orkiestra Dęta, wystąpi Ewa Warta-Śmietana, a wieczór zakończą koncerty Los Companieros, Perła i Bracia oraz Era Band. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – od tradycji po nowoczesne rytmy.
Ale muzyka to tylko część atrakcji. Organizatorzy przygotowali także stoiska z potrawami wielu kultur, rękodzieło i warsztaty, które pozwolą dotknąć, spróbować i poczuć atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

Zachęcamy, żeby przyjść na Rynek w Przedborzu, posłuchać, spróbować i dać się porwać festiwalowej, kulturalnej energii.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu spotradomsko.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz