Zamknij

UKS „Zapaśnik" Radomsko na Memoriale Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego w Piotrkowie Trybunalskim.

12:23, 11.10.2021 | SpotRadomsko.pl
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 9 października w Piotrkowie Trybunalskim miała miejsce debiutująca w zapaśniczym kalendarzu impreza - Memoriał G. Ludwiga i H. Grabowieckiego, upamiętniająca dwóch wspaniałych piotrkowskich szkoleniowców. 

Klub UKS „Zapaśnik" Radomsko reprezentował Dawid Stefaniak w kategorii wagowej do 60 kg. Początek turnieju nie okazał się zbyt szczęśliwy dla Dawida. Po dobrej walce przegrał na punkty 8:3 z zawodnikiem KS Wschód Białystok - Arbi Magomedov'em. 

W drugim pojedynku Dawid otrzymał szansę zrewanżowania się za porażkę zawodnikowi z Woli Krzysztoporskiej.

Nasz zawodnik pewnie wygrał z Mateuszem Haładajem przez przewagę techniczną i dzięki temu uzyskał prawo do walki o brązowy medal. W walce o brąz w Pucharze Polski niestety Dawid musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego zawodnika, reprezentującego KS AZS Warszawa Inoyatov Rasuljon. 

Sztab trenerski ocenił zawody jako udane ze względu na możliwość zdobywania doświadczenia przez zawodnika UKS „Zapaśnik". To kolejne przetarcia i kontakt z różnymi strategiami walki oraz możliwość sprawdzenia się z bardzo wymagającymi zawodnikami, także zza wschodniej granicy.

Dawid jako najmłodszy rocznik pokazał się z dobrej strony technicznej i „zostawił serce na macie", a zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. 

[POGODA]1633948066554[/POGODA]

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%