Zamknij

Wyjazd za granicę? Nie musisz szukać kantoru| DARMOWA KARTA i 20 zł

16:44, 18.08.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj

Usługi firmy Revolut są odpowiedzią na rosnące wymagania klientów, dla których tradycyjna bankowość to za mało. Dziś, gdy coraz częściej podróżujemy, jako turyści czy w sprawach biznesowych, posiadanie aplikacji, która pomaga nam płacić w swobodny sposób w różnych miejscach na całym globie, staje się nie tylko wygodą, ale i koniecznością. Właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że projekt wciąż będzie się mocno rozwijał.

Płać za granicą w ponad 150 walutach po kursie międzybankowy kurs wymiany.

W jaki sposób działa program partnerski Revolut?

Po wysłaniu zgłoszenia musimy zaczekać na akceptację, wtedy firma udostępnia unikalne linki, które można monitorować oraz materiały do zbudowania odpowiednio korzystnej kampanii Revolut. Warto zastanowić się nad rejestracją teraz, ponieważ zaczęła obowiązywać oferta darmowej karty w opcji standard i dodany do niej bonus w postaci 20 PLN. Firma zakłada, że to rozwiązanie pozwoli każdemu zainteresowanemu przetestować usługę bez kosztów.

[ALERT]1566195906661[/ALERT]

Codziennie 10 000 osób otwiera bezpłatne konto Revolut, aby lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi. Pamiętaj, że ta kwota prezentu od Revolut obowiązuje tylko w przypadku osób mieszkających w Polska. Jeśli mieszkasz poza Polska, kwota prezentu może być inna.irma na początku 2018 roku miała na naszym rynku 30 tysięcy klientów. W lipcu Revolut mógł pochwalić się już 500 tysiącami osób, które korzystały z jego usług w Polsce. 

Wymiana walut tańsza niż w kantorze

Warto dodać, że system Revolut nie tylko umożliwia płacenie różnymi walutami (i kryptowalutami), ale też sama wymiana następuje po kursie międzybankowym, a więc korzystniejszym niż w kantorze (i w praktyce  najkorzystniejszym, jaki możemy uzyskać). 

[POGODA]1566195915525[/POGODA]

Dla zainteresowanych założeniem konta Revolut, firma przygotowała ciekawą propozycję. Aktualnie oferuje darmową kartę w opcji standard z dodatkowym bonusem w wysokości 20 PLN. Dzięki temu wszyscy mogą przetestować tę usługę bez kosztów i cieszyć się premią na drobne wydatki. Zapraszamy do skorzystania z linku partnerskiego: 

TUTAJ

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone