Zamknij

Masz pomysł na własny biznes? Sięgnij po pieniądze! | DOTACJA

09:21, 07.08.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, że w terminie od dnia 5 sierpnia 2019 r. do dnia 9 sierpnia 2019 r. będzie przyjmował wnioski od osób bezrobotnych zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej. Środki będą przyznawane na działalność prowadzoną na terenie powiatu radomszczańskiego. Maksymalna kwota o jaką może wnioskować osoba bezrobotna w 2019 r. to 24 000,00 złotych.

Planowane dotacje udzielane będą w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego:

  • Program „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie radomszczańskim (IV)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój - dla osób do 29 roku życia (które nie ukończyły 30 lat);

O przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej może się ubiegać osoba, która jest zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku lub Filii w Przedborzu jako bezrobotna, a udzielenie wsparcia  w postaci w/w dotacji wynika z Indywidualnego Planu Działania. Do udziału w odpowiednim programie kwalifikuje doradca klienta, biorąc pod uwagę zakładane w nim wymagania.
Szczegółowe informacje o realizowanych projektach dostępne są na stronie internetowej Urzędu w zakładce „Rynek pracy" –> „Programy aktywizacyjne i projekty urzędu".
 

[ALERT]1565162400538[/ALERT]

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone