Zamknij

Akademia Zarządzania i Rozwoju - innowacyjna platforma edukacyjna

13:19, 18.11.2020 | Akademia Zarządzania i Rozwoju
Skomentuj Akademia Zarządzania i Rozwoju
REKLAMA

Akademia Zarządzania i Rozwoju to platforma edukacyjna pomagająca młodym ludziom w wyborze kariery zawodowej oraz dostarczająca praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania.

Akademia Zarządzania i Rozwoju to innowacyjnej narzędzie wspierające procesy dydaktyczne w dobie koronawirusa COVID-19, który przeniósł znaczącą część pozyskiwania wiedzy do Internetu. Osobą kierującą AZiR jest Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. Partnerem strategicznym Akademii Zarządzania i Rozwoju jest Żabka Polska.

Na platformie AZiR pod adresem www.azir.edu.pl znajdują się materiały filmowe, w których znani przedsiębiorcy i osoby, które odniosły sukces zawodowy ujawniają, w jaki sposób tego dokonali. kariery oraz najlepszego sposobu w jaki móc zrealizować swoje aspiracje zawodowe.

Innowacyjna, cyfrowa forma Akademii Zarządzania i Rozwoju zapewnia możliwość korzystania z jej zasobów zainteresowanym posiadającym dostęp do Internetu, bez względu na miejsce pobytu czy szkoły z której korzystają, którzy skorzystają z linka www.azir.edu.pl .

[POGODA]1605701983974[/POGODA]

 

(Akademia Zarządzania i Rozwoju)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz