Zamknij

Mikołajki pełne radości w Focus Mall Piotrków Trybunalski

12:17, 05.12.2019 | SpotRadomsko.pl
Skomentuj
REKLAMA

Serdecznie zapraszamy wszystkie maluchy z rodzicami / opiekunami na mikołajkowe atrakcje. Już w piątek 6 grudnia, na terenie naszego centrum dzieci będą miały okazję stworzyć gwiazdkowe skarpety i wziąć udział w świątecznej paradzie elfów. W tym nie zabraknie także Świętego Mikołaja z rąk którego dziecko może otrzymać przygotowany wcześniej prezent. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Klienci naszej galerii, w piątek 6 grudnia, będą mogli poczuć bożonarodzeniowy klimat. Z okazji Mikołajek atrakcją dla dzieci z pewnością będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach, w ramach, których uczestnicy będą mogli własnoręcznie ozdobić świąteczną skarpetę na prezenty i zabrać ją na pamiątkę. W tym dniu, centrum handlowe odwiedzi…Mikołaj!

Dzięki znanej odwiedzającym poczcie prezentowej rodzice będą mogli we współpracy z Mikołajem i jego elfami podarować dziecku upominek. Wszystkie atrakcje będą dostępne na poziomie 0, obok salonu H&M ale nasze elfy, co jakiś czas, będzie można spotkać razem z dziećmi także na pasażu podczas wesołej i kolorowej świątecznej parady. Warto odwiedzić w tym dniu galerię, ponieważ Mikołaj podpowie dorosłym, co najbardziej ich dzieci chciałyby znaleźć w tym roku pod choinką.

Każdy, kto spotka się z Mikołajem będzie mógł z nim porozmawiać lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Takiej okazji nie można przegapić!

Focus Mall zaprasza do wzięcia udziału w Mikołajkowej zabawie, która odbędzie się, w godz. 14.00-20.00.

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz