Zamknij

O STARTERZE RADOMSKO na Uniwersytecie Humanistyczno -Przyrodniczym.

11:24, 04.11.2019 | SpotRadomsko.pl
Skomentuj Starter Radomsko
REKLAMA

20 listopada odbędzie się spotkanie z Jarosławem Wojdełko przedstawicielem Urzędu Miasta w Radomsku. Gość przedstawi zasady funkcjonowania Startera Radomsko. Spotkanie odbędzie w godz. 11.30-12.30 w sali nr 1023 w budynku Wydziału Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych (al. Armii Krajowej 13/15 w Częstochowie)

Starter Radomsko to działanie mające na celu wsparcie początkujących przedsiębiorców. Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest trudnym etapem w życiu przedsiębiorcy. To moment , kiedy można popełnić sporo błędów. Począwszy od wyboru formy opodatkowania, znalezieniu klientów, organizacji pracy czy też umiejętności definiowania zagrożeń i czynników rozwojowych na każdym etapie przedsiębiorca spotyka sporo niewiadomych. Starter Radomsko poprzez pomoc na każdym etapie oraz permanentna opiekę ogranicza zagrożenia a początkujący przedsiębiorca porusza się na rynku pewniej i nie popełnia błędów poprzedników. Jako Starter Radomsko dostarczamy przedsiębiorcy wsparcie ale także bazę lokalową. W pierwszym roku działalności początkujący przedsiębiorca za lokal o powierzchni około 16m2 płaci 300 zł netto. W tej cenie są wszystkie media, internet, miejsce parkingowe, kserokopiarka, kuchnia, prowadzenie księgi przychodów a także sala konferencyjna.

Działających już lokalnych przedsiębiorców wspieramy szkoleniami, konferencjami. Szczególnie tematy związane z ochroną środowiska oraz ciągle zmieniające się przepisy (np. RODO, VAT) są potrzebne w bieżącej działalności. Rozwinięta gałąź gospodarki w Radomsku to meblarstwo. Jednym z czynników wpływających na eksport jest dostosowanie produktów do wymogów EU. Obecnie palącym tematem w tej grupie jest stosowanie od dziesiątków lat formaldehydu. Starter Radomsko odpowiada na tego typu potrzeby poprzez współpracę z uczelniami, instytutami czy też ośrodkami mającymi wpływ na podejmowanie rozporządzenia.

Wspieramy także nowe technologie w produkcji oraz marketingu. Działamy w szkołach ponadpodstawowych, działamy w mediach społecznościowych. Coraz bardziej "rozpychamy" się na rynku organizacji wspierających biznes. Współpracujemy z lokalnym Cechem Rzemiosł Różnych, z Regionalną Izba Przemysłowo-Handlową, z bankami, Urzędem Pracy.

[ALERT]1572863083616[/ALERT]

[DAWNY]1572863091304[/DAWNY]

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz