Zamknij

[LOTERIA] Na zakupy do Piotrkowa | Szansa na SAMOCHÓD, bony i...

12:58, 03.08.2019 | Galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim
Skomentuj
Grande Promocja w Focus Mall Piotrków Trybunalski

„La dolce vita” mawiają Włosi, kiedy chcą podkreślić przyjemne chwile. Warto, zatem odwiedzić galerię Focus Mall w Piotrkowie Trybunalkim i poczuć się wyjątkowo uczestniczącw loterii, w której do wygrania są zacne nagrody w tym kultowy FIAT 500. Finał akcji i losowanie nagrody głównej odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia 2019 roku.

Jak się bawić, to na całego!

Kultowy Fiat 500, zaproszenia na iście włoski przysmak do Solo Pizza, bony zakupowe o wartości 1000 złotych oraz 300 kart o wartości 30 zł na dalsze zakupy - to wszystko można wygrać w loterii.

Nikt nie czerpie więcej radości z życia niż Włosi.

Począwszy od pysznej kawy, przez śródziemnomorską kuchnię, po zakupowe szaleństwo. Nie trzeba wyjeżdżać do Włoch, by na własnej skórze odczuć namiastkę tego słynącego z beztroski kraju. Wystarczy odwiedzić galerię Focus Mall i wziąć udział w sierpniowej loterii, „Grande Promocja”.

Motywem przewodnim akcji są Włochy i właśnie ten kraj stał się inspiracją dla nagród - Fiata 500, czy voucherów do Solo Pizza. Jak grać, żeby wygrać? Wystarczy wybrać się na zakupy do Focus Mall.

Zakupy we włoskim stylu

Włosi robią zakupy niemal codziennie. Znani są również z tego, że smakują życie i nie mają w zwyczaju się spieszyć. Warto wziąć z nich przykład i wybrać się na wakacyjne zakupy do Focus Mall, gdzie bez pośpiechu każdy, niezależnie od wieku i płci znajdzie coś dla siebie na sklepowych półkach.

W salonach i butikach na terenie centrum trwają wyprzedaże.

To wyjątkowa okazja, którą trzeba wykorzystać, bo oprócz atrakcyjnej cenowo odzieży czy dodatków, bywalcy Focus Mall mają niecodzienną okazję zdobyć auto lub inne nagrody.

Taaaaaka promocja w Galerii Focus Mall !

Gra o samochód

Kultowy Fiat 500 to jedno z najbardziej rozpoznawalnych, miejskich aut. Mieszkańcy Piotrkowa i regionu, którzy robią zakupy w salonach i butikach na terenie Focus Mall, mają możliwość stać się właścicielem tego stylowego samochodu. By zostać uczestnikiem loterii wystarczy w dniach od 1 do 31 sierpnia 2019 roku, zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie czy punkcie usługowym na terenie galerii.
Co ważne, minimalna wymagana kwota musi znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Następnie należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, znajdującego się w pobliżu sklepu H&M.


Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon zdrapkowy.

Im więcej dowodów zakupu, tym większa szansa na wygraną. Uczestnik może od razu sprawdzić pod zdrapką, czy nie został szczęśliwym właścicielem jednej z 400 nagród dodatkowych. W puli znajduje się 300 kart przedpłaconych na zakupy o wartości 30 zł, do zrealizowania w salonach na terenie Focus Mall oraz 100 zaproszeń do Solo Pizza.


By grać o nagrodę główną, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny.

Warto zapisać w kalendarzu datę 31 sierpnia 2019 roku, ponieważ właśnie tego dnia, o godz. 18.00. odbędzie się finał „Grande Promocji”.

Warunkiem otrzymania nagród jest obecność w galerii podczas losowania, a także okazanie dowodu tożsamości oraz oryginału zarejestrowanego dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Galeria Focus Mall przypomina Klientom, że w dniu losowania wydawanie kuponów odbywać się będzie do godz. 17.30., a urna zostanie zamknięta o godz. 17.45.

Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest w biurze Administracji galerii oraz w Punkcie Obsługi Loterii, z wyłączeniem 4, 11, 15 i 18 sierpnia, czyli w święto i niedziele wolne od handlu.

 

Focus Mall zaprasza do emocjonującej zabawy!

Focus Mall to galeria handlowo-rozrywkowa usytuowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca
od 13 listopada 2009 roku. Na powierzchni 35 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. komplet marek z grupy LPP SA, KiK, biuro podróży TUI, market elektroniczny Media Markt, siłownia StepOne Fitness, 5-cio salowe kino Helios, a także hipermarket Carrefour. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.

 

Więcej informacji można znaleźć na:

www.focusmall-piotrkowtrybunalski.pl

www.facebook.com/FocusMallPiotrkowTrybunalski

(Wygraj!)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone