Zamknij
REKLAMA

Radomszczańscy kryminalni odzyskali bmw, które zostało ukradzione w 2020 roku

12:09, 13.10.2021 |
Skomentuj Kradzione BMW wróci do właściciela
REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego 12 października 2021 roku zweryfikowali wcześniej uzyskaną informację dotyczącą kradzieży pojazdu. Według wiedzy funkcjonariuszy przedmiotowe bmw pochodzi z przestępstwa. Kryminalni pojechali na wytypowaną posesję.

Mężczyzna, który dysponował autem stwierdził, że kupił wówczas trzyletnie bmw w ubiegłym roku po okazyjnej, dobrej cenie. Po sprawdzeniu auta z udziałem ekspertów z Pracowni Mechanoskopii Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Łodzi szybko wyszło na jaw, że pola numerowe pojazdu nosiły ślady ingerencji.

Okazało się, że bmw ukradziono w Łodzi w 2020 roku. Z uwagi na powyższe, samochód został zabezpieczony na parkingu policyjnym. Obecnie śledczy ustalają prawowitego właściciela pojazdu i okoliczności w jakich doszło do jego kradzieży.

Policjanci przypominają, że w przypadku zakupu przedmiotu pochodzącego z przestępstwa powinniśmy liczyć się z odpowiedzialnością karną za paserstwo. Dodatkowo, kradziony przedmiot jest zabierany i oddawany prawowitemu właścicielowi.

[ALERT]1634119635098[/ALERT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%