Nowoczesne wnętrza, liczni goście, wzruszające przemówienie właścicielki Anny Antoszczyk, symboliczne przecięcie wstęgi oraz poświęcenie nowej placówki, tak wyglądało uroczyste otwarcie przychodni AnnaMed przy ul. Warszyca 25 w Radomsku. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia, podczas którego można było poznać zespół specjalistów, zwiedzić przychodnię oraz wspólnie świętować otwarcie nowego miejsca stworzonego z myślą o zdrowiu i komforcie pacjentów.
2026-06-27 07:15:00