Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. Klienta Biznesowego w Sektorze Energetycznym

Data dodania: 2019-05-13 22:24:39ID: 260

[email protected]

Działamy na rynku od 2012 roku. Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu gospodarki energią oraz ciepłem w przedsiębiorstwach i jednostkach publicznych.
Obecnie realizujemy projekt dla międzynarodowego partnera będącego jednym z liderów w branży energetycznej.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
-profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów;
-aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych Klientów;
-realizacja celów krótko i długoterminowych.

Oczekiwania:
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej minimum 1 rok;
- umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- nastawienie na realizację celów.

Mile widziane:
- doświadczenie w branży: ubezpieczeniowej, finansowej, telekomunikacyjnej, leasingowej, lub pokrewnej;
- proaktywne i przedsiębiorcze podejście do realizacji zadań.

Oferujemy:
- realny wpływ na kierunek rozwoju działu sprzedaży;
- pakiet niezbędnych szkoleń wprowadzających oraz potrzebne narzędzia;
- pełne wsparcie Biura Obsługi Konsultanta w zakresie dokumentacji i procedur;
- pełne wsparcie w obsłudze posprzedażowej Klientów;
- możliwość awansu na Kierownika Sprzedaży (warunkuje to tylko wynik sprzedażowy i pomysł na budowę zespołu);

Ponadto:
motywacyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników;
pracę w oparciu o umowę o pracę lub system B2B;
pracę w młodym, ambitnym zespole tworzącym strukturę promującą aktywną postawę;
dobrą kawę, profesjonalizm i uśmiech w trakcie współpracy.

Aby lepiej poznać naszą firmę wejdź na www.forenergy.com.pl

CV prosimy przesyłać za pomocą wiadomości prywatnej.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).