Zamknij

Nie wiesz na kogo głosować 26 maja? ZBADAJ swoje poglądy!

11:09, 09.05.2019 | Spotradomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
Barometr wyborczy w wyborach do Parlamentu Europejskiego //spotradomsko.pl

Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza do wypełnienia testu. Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego wypełnij test i przekonaj się, do którego komitetu jest Ci najbliżej. Sprawdź który komitet najbardziej reprezentuje Twoje poglądy i przekonania. Latarnik Wyborczy to jedyne w Polsce narzędzie, które opiera się na faktycznych odpowiedziach udzielonych przez komitety, a nie na analizie programów partii.

Centrum Edukacji Obywatelskiej od 14 lat, przed każdymi wyborami, przygotowuje zestaw pytań dotyczących najbardziej aktualnych tematów życia publicznego. Następnie pytania te przekazujemy do sztabów wyborczych i na podstawie odpowiedzi polityków tworzymy Latarnika Wyborczego. Zobacz jak na nasze pytania odpowiedziały komitety startujące w wyborach do Parlamentu Europejskiego i przeczytaj pogłębione komentarze partii.

Centrum Edukacji Obywatelskiej jest największą organizacją pozarządową, zajmującą się edukacją w Polsce. Od 25 lat poprawiamy jakość nauczania i uczenia się. Rocznie współpracujemy z 20 tys. nauczycieli i dyrektorów oraz z 4 tys. szkół. Angażujemy 100 tys. uczniów i uczennic. Specjalizujemy się w całościowym rozwoju szkoły, doskonaleniu kompetencji nauczycieli, a także w projektach uczniowskich z zakresu: edukacji globalnej, obywatelskiej, historycznej, kulturalnej, ekonomicznej oraz nauk matematyczno-przyrodniczych.

 

WYPEŁNIJ TEST LATARNIKA

[DAWNY]1557384925782[/DAWNY]

[ALERT]1557384931079[/ALERT]

 

(Spotradomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone