Zamknij

WYBORY EUROPEJSKIE 2019: Kto został członkiem Obwodowych Komisji?

09:54, 07.05.2019 | Spotradomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
Radomsko i powiat radomszczański: kto zasiądzie w obwodowych komisjach wyborczych? //spotradomsko.pl

Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6. maja 2019 r. powołane zostały Obwodowe Komisje Wyborcze w Radomsku. Prezentujemy ich składy. Wybory do Parlamentu Europejskiego zarządzono na dzień 26 maja 2019 r.

Lista członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Radomsku, dostępna jest poniżej. Przewodniczący komisji zarobią 500 zł, ich zastępcy - 400 , a członkowie obwodowych komisji wyborczych - 350 zł. Udział w pracach obwodowych komisji wyborczych to spora odpowiedzialność, a dla wielu jej członków także nobilitacja. Zadaniem obwodowej komisji wyborczej jest przeprowadzenie głosowania w obwodzie, czuwanie w dniu wyborów nad przestrzeganiem przepisów prawa wyborczego w miejscu i czasie głosowania, ustalenie wyników głosowania w obwodzie i podanie ich do publicznej wiadomości oraz przekazanie ich właściwej okręgowej komisji wyborczej.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych, ul.Narutowicza 12

1.Ilona Katarzyna Chybała,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

2.Justyna Jadwiga Drozdek,zgłoszona przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

3.Urszula Mieczysława Dukat,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

4.Zdzisława Krystyna Kubicka,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

5.Edyta Karolina Kulczyńska,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

6.Aldona Małgorzata Mariankowska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

7.Wojciech Krzysztof Mielczarek,zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

8.Aleksandra Piskorz,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

9.Antoni Zakrzewski,zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4

1.Daria Beata Bobrow,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

2.Tomasz Jacek Bujacz,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

3.Gabriela Dąbrowska,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Kleszczów

4.Małgorzata Elżbieta Grygiel,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

5.Beata Ewa Karbownik,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

6.Klaudia Weronika Korpalska,zgłoszona przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

7.Agnieszka Krasowska,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

8.Krystian Wojciech Piotrowski,zgłoszony przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

9.Beata Turek,zgłoszona przezKWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

10.Justyna Anna Walczyk,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

11.Lesław Waldemar Więcek,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, II Liceum Ogólnokształcące, ul.Bugaj 3

1.Mirosław Zdzisław Błasiak,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

2.Aleksandra Anna Bugdal,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

3.Arkadiusz Antoni Chybalski,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

4.Anna Danuta Kopeć,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

5.Mirosław Marek Moliński,zgłoszony przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

6.Agnieszka Małgorzata Simińska,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

7.Ewa Magdalena Sobańska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

8.Jolanta Teresa Szostek,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

9.Anna Kinga Tadeusiak,zgłoszona przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9

1.Piotr Leszek Bednarski,zgłoszony przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

2.Agnieszka Krystyna Dąbrowska-Bednarek,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

3.Małgorzata Jadwiga Dziadkiewicz,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

4.Joanna Ewa Mielczarek,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Borowiecko

5.Małgorzata Rzeźniczak,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

6.Marek Jan Serwa,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

7.Anna Agnieszka Sobocińska,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

8.Waldemar Stanisław Szwedowski,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

9.Małgorzata Anna Szyler,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

10.Grażyna Szymczak,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

11.Wojciech Andrzej Woźniak,zgłoszony przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

1.Zofia Wiesława Gałwa,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

2.Halina Gzik,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

3.Justyna Teresa Kaczmarek,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

4.Halina Łatacz,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

5.Marian Michał Łazuch,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

6.Seweryn Tomasz Mazik,zgłoszony przez KWW KUKIZ'15 (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

7.Małgorzata Alicja Ptak,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

8.Piotr Adam Sobociński,zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

9.Renata Monika Stanisławska,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

10.Karolina Marta Stępień,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA (uzupełnienie składu), zam.Radomsko11.Anna Katarzyna Wróbel,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1

1.Kamila Anna Anysz,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

2.Dorota Jolanta Chrząstek,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

3.Anna Dorota Furmańczyk,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

4.Anna Krystyna Graczyk,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

5.Sergiusz Paweł Kaczorowski,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

6.Krzysztof Zdzisław Kozłowski,zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

7.Barbara Anna Lesińska,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

8.Kazimiera Opicz,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

9.Dominika Maria Pluta,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

10.Angelika Zuzanna Posak,zgłoszonaprzez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

11.Grażyna Dorota Śliwakowska,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Bursa Szkolna Nr 1

1.Władysław Zdzisław Buc,zgłoszony przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

2.Aneta Zofia Dobielska,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

3.Zenobia Bronisława Drogosz,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

4.Irena Elżbieta Duda-Perek,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

5.Anna Patrycja Gonera,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

6.Paulina Magdalena Kluza,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

7.Magdalena Komala,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

8.Jakub Mikołaj Moliński,zgłoszony przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

9.Dorota Radziejewska,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

10.Urszula Ewa Ścisłowska,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Dziepółć

11.Janina Anna Wojarska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, I Liceum Ogólnokształcące

1.Karolina Magdalena Adamek,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

2.Mikołaj Lech Chybała,zgłoszony przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

3.Anna Ewa Cichocka,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

4.Anna Cykowska,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Brzezinki

5.Włodzimierz Henryk Dygudaj,zgłoszony przez KWW ROP, zam.Radomsko

6.Kamila Magdalena Gorzędowska,zgłoszona przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

7.Barbara Zdzisława Jędryszek,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

8.Mateusz Edward Knychalski,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

9.Aneta Anna Krzyszczuk,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

10.Ewa Elżbieta Perek,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

11.Karolina Weronika Szczeszek,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

1.Anna Maria Dąbrowska,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

2.Grzegorz Adam Grabny,zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

3.Anna Katarzyna Gzik,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

4.Jolanta Danuta Janicka,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

5.Tomasz Michał Kolmasiak,zgłoszony przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

6.Ewelina Karolina Królik,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

7.Michał Robert Malcher,zgłoszony przezKWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

8.Marcin Jarosław Rybak,zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

9.Ryszard Adam Urbaniak,zgłoszony przez KWW KUKIZ'15 (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

10.Agnieszka Teresa Waloch,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

11.Stanisław Witaszczyk,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

1.Agnieszka Ewa Bereska,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

2.Kinga Patrycja Figa,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

3.Irena Górecka,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

4.Krystyna Henryka Gzik,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

5.Weronika Kinga Jarocińska,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

6.Michał Jan Kowalczyk,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

7.Bartłomiej Wojciech Maszczyk,zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

8.Bartłomiej Piotr Olejnik,zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

9.Dorota Bronisława Wolska,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

1.Monika Marlena Adasiak,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

2.Monika Klaudia Borowik,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

3.Andrzej Józef Dembowski,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

4.Beata Elżbieta Kipigroch,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

5.Łukasz Mateusz Koćwin,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

6.Jerzy Nowicki,zgłoszony przez KWW ROP, zam.Radomsko

7.Agnieszka Elżbieta Pioruńska-Weiss,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

8.Maciej Przerada,zgłoszony przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

9.Joanna Zofia Tutaj,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Stęszów

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Miejski Dom Kultury

1.Aneta Katarzyna Barańska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

2.Piotr Marcin Błasiak,zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

3.Ewelina Patrycja Garwolska,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

4.Ewa Stanisława Gryglewska,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

5.Marta Czesława Kaczmarek,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Gidle

6.Małgorzata Maria Kozieł,zgłoszona przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

7.Mirosława Teresa Langier,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

8.Emilia Łysik,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radziechowice Drugie

9.Mariusz Stanisław Malej,zgłoszony przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

10.Leszek Paweł Maruszyk,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

11.Anna Natalia Szwedzik,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, Muzeum Regionalne

1.Aleksandra Agnieszka Barańska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

2.Grażyna Alicja Ciszewska,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

3.Janusz Stefan Kapuściński,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

4.Jerzy Felicjan Klimczyk,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

5.Monika Jadwiga Malej,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko6.Sandra Weronika Perak,zgłoszona przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

7.Sylwia Katarzyna Pioruńska,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

8.Eliza Katarzyna Pokora,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

9.Agnieszka Paulina Tlałka,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

10.Andrzej Jan Zieliński,zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

11.Paulina Jolanta Zych,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2

1.Jadwiga Mirosława Beśka,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

2.Magdalena Ewa Dąbrowicz,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

3.Beata Bożena Efenberg,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

4.Anna Bogusława Jasińska,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

5.Justyna Małgorzata Kędra,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

6.Hubert Jarosław Kozieł,zgłoszony przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

7.Agnieszka Irena Mielczarek,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

8.Adam Przemysław Olczyk,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

9.Małgorzata Teresa Panicz,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

10.Anna Bożena Woźnicka,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

11.Władysław Roch Wroński,zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15, Publiczne Przedszkole Nr 1

1.Monika Anna Bilecka,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

2.Jadwiga Bugdal,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

3.Marcin Łukasz Karoń,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

4.Anna Beata Krawczyk,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

5.Kinga Monika Lichota-Jasińska,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

6.Janina Maria Orzińska,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

7.Agnieszka Ewa Szczeszek,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

8.Adrian Adam Toma,zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

9.Karolina Dorota Wojarska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

1.Anna Irena Jadachowska-Dziębor,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

2.Jolanta Anna Jaguścik,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

3.Łukasz Zbigniew Jończyk,zgłoszony przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Jedlno Pierwsze

4.Angelika Anna Kaszowara,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Wola Przerębska

5.Karolina Patrycja Klimczak,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

6.Agnieszka Ewa Piasecka,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

7.Aleksandra Paulina Piesiak,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

8.Aldona Marzena Stępień,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

9.Paulina Teresa Stępień,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Okrajszów

10.Iwona Elżbieta Trajdos,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

11.Stefan Jerzy Zagaj,zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17, Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska

1.Magdalena Ewelina Duda,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

2.Małgorzata Irena Jarosińska,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

3.Agnieszka Barbara Karoń,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

4.Jadwiga Kępa,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

5.Justyna Dorota Kotlewska,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

6.Magdalena Agnieszka Kozieł,zgłoszona przez KKW POLEXIT -KOALICJA, zam.Radomsko

7.Leszek Krzywiecki,zgłoszony przez KWW ROP, zam.Radomsko

8.Halina Kwiecień,zgłoszona przezKW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

9.Olga Barbara Nowakowska,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

10.Joanna Katarzyna Owczarek,zgłoszona przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

11.Mieczysław Józef Sobociński,zgłoszony przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10

1.Olga Paulina Borowska,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

2.Anna Justyna Gąsiorowska,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

3.Mirosław Hofman,zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

4.Dorota Bogumiła Jabłońska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

5.Dorota Ewa Kondzielewska,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

6.Urszula Elżbieta Kwarta,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

7.Anita Anna Nitecka,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15,zam.Odrowąż

8.Wiktoria Patrycja Siwecka,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

9.Aneta Anastazja Sokolińska-Krupska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

10.Anna Katarzyna Tkacz-Dubielska,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

11.Łukasz Twardowski,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7

1.Kamil Paweł Bugdal,zgłoszony przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

2.Paulina Magdalena Burzyńska,zgłoszona przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

3.Marian Krzysztof Grotowski,zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

4.Ewa Stefania Jaskulska,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

5.Agnieszka Aleksandra Nowicka,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

6.Anna Maria Ramm,zgłoszona przez KKW LEWICA RAZEM -RAZEM, UNIA PRACY, RSS, zam.Radomsko

7.Marianna Barbara Sandelewska,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

8.Agnieszka Maria Szczeblewska,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

9.Edyta Michalina Szlęg,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

10.Aleksandra Ewa Szwedzik,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

11.Sabina Ewa Szyller,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8

1.Krystyna Gałan,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

2.Paulina Katarzyna Karoń,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

3.Marcin Adam Kępa,zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

4.Marek Kazimierz Kotlicki,zgłoszony przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

5.Magda Katarzyna Płatek,zgłoszona przez KWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

6.Jakub Walenty Rochowski,zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

7.Iwona Lucyna Sandelewska,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

8.Patrycja Katarzyna Świerczyńska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

9.Ewelina Anita Urbańska,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5

1.Beata Cieciura,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

2.Irena Zofia Frost,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, zam.Radomsko

3.Krzysztof Marek Kotlicki,zgłoszony przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

4.Anna Paulina Krupska,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

5.Ilona Maria Matysiak,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

6.Ewa Beata Mielczarek,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI (uzupełnienie składu), zam.Radomsko

7.Karol Jakub Olczyk,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

8.Katarzyna Magdalena Plutecka,zgłoszona przezKWW KUKIZ'15, zam.Radomsko

9.Monika Justyna Stankiewicz,zgłoszona przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

10.Jolanta Zdzisława Szydziak-Janik,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

11.Anna Katarzyna Zatoń,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22, Świetlica Środowiskowa

1.Elżbieta Barbara Duda-Fajkowska,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

2.Monika Agnieszka Kępa,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

3.Mariusz Tomasz Krupski,zgłoszony przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

4.Andrzej Kucharski,zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

5.Łucja Urszula Ludwin,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

6.Mateusz Politański,zgłoszony przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

7.Artur Michał Szymczak,zgłoszony przez KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23, Dom Pomocy Społecznej

1.Magdalena Anna Kaczmarczyk,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA, zam.Radomsko

2.Elżbieta Helena Kowalska,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Radomsko

3.Ewa Małgorzata Nowicka,zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA, zam.Radomsko

4.Magdalena Agata Rozpara,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

5.Marcin Krzysztof Szulc,zgłoszony przez KW JEDNOŚĆ NARODU, zam.Radomsko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24, Szpital Powiatowy

1.Halina Kępa,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE GOWINA,zam.Radomsko

2.Karolina Weronika Krasowska,zgłoszona przez KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, zam.Radomsko

3.Iga Katarzyna Minecka,zgłoszona przez KWW ROP, zam.Radomsko

4.Grzegorz Kazimierz Śliwakowski,zgłoszony przez KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, zam.Radomsko

5.Eliza Urszula Tkacz,zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam.Szczepocice Rządowe

[DAWNY]1557301167590[/DAWNY]

 

(Spotradomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone