Zamknij

Joanna Kopcińska w Radomsku. Kandydatka do Parlamentu Europejskiego.

19:26, 05.05.2019 | Spotradomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
Joanna Kopcińska w Radomsku/ twitter.com Anna Milczanowska

Kandydatka do europarlamentu Prawa i Sprawiedliwości – Joanna Kopcińska (Rzecznik Rządu Premiera Mateusza Morawieckiego i kandydatka na Prezydenta Łodzi w ostatnich wyborach samorządowych) spotkała się z mieszkańcami - sympatykami i lokalnymi działaczami.
Spotkanie odbyło się na zaproszenie Poseł Anny Milczanowskiej, przy udziale Posła Dariusza Kubiaka w Miejskim Domu Kultury.

Jest jeszcze wiele do zrobienia w Unii Europejskiej. Walka o sprawy ważne dla województwa łódzkiego oraz Polski to mój priorytet. Europa potrzebuje nowych pomysłów, by zmienić się na lepsze, a przez to również nasz region może stać się przykładem gospodarczego sukcesu.

-Joanna Kopcińska 11.04.2019r.


https://twitter.com/a_milczanowska

 

(Spotradomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone