Zamknij

Obrączki ślubne Radomsko | Najniższa cena złota - od 180 zł za g.

14:44, 12.05.2019 | Firma Jubilerska ARGMETA
Skomentuj
Jubiler Radomsko: wybierz obrączki ślubne, które pokochacie. Noszone przez małżonków przypominają o wspólnocie małżeńskiej, najpiękniejszym dniu zaślubin i Waszej wielkiej miłości. //spotradomsko.pl

Firma Jubilerska Argmeta mieści się w Radomsku przy ul. Brzeźnickiej 58 lok. 9 - naprzeciw Stacji Paliw Orlen. Obrączki ślubne można zamówić do sklepu stacjonarnego korzystając z konfiguratora 3D - zaprojektować i dokonać wszelkich modyfikacji zgodnie z własnym pomysłem i wizją za pomocą intuicyjnego kreatora 3D. Wybierając obrączki, które mają przypominać o najważniejszym dniu w życiu każdej pary warto rozważyć możliwość zamówienia bezpłatnie grawerowania wewnątrz. Ostatnio jedną z najpopularniejszych opcji są wygrawerowane odciski palców np. w formie serca- "połówki serc wycięte z odcisków waszych palców". Firma ARGMETA do każdego zamówienia dołącza indywidualny certyfikat autentyczności na obrączki. 

Największy wybór obrączek ślubnych w Radomsku // Brzeźnicka 58/9 - Firma Jubilerska ARGMETA //spotradomsko.pl

Strona Firmy Jubilerskiej ARGMETA

(Firma Jubilerska ARGMETA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone