Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: JAGIELLOŃSKA 4, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: transport produktów mleczarkich do punktów sprzedaży na terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • ! prawo jazdy kat. C
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • ! prawo jazdy kat. E
      • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DLA CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: JAGIELLOŃSKA 4, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Artur Kuczkowski
        Numer telefonu: 693854813
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Pakowanie materacy
        StPr/19/0680
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        przygotowywanie potraw kuchni ukraińskiej
        StPr/19/0682

        wywóz nieczystości płynnych, ładowacz nieczystości stałych
        StPr/19/0678
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 000 PLN

        obsługa maszyn CNC, kontrola jakości, raportowanie ilości, dbałość o stanowisko
        StPr/19/0677
        wynagrodzenie od od 3 350 PLN

        ZMYWANIE, POMOC NA KUCHNI
        StPr/19/0656
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        wg.zakresu
        StPr/19/0671

        wg zakresu
        StPr/19/0672

        ps
        StPr/19/0673
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Wg zakresu czynności
        StPr/19/0674

        przygotowywanie dokumentacji, przyjmowanie korespondencji, kontak z instytucjami publicznymi
        StPr/19/0675
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN