Zamknij

specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Sadowa 5, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: wg zakresu czynności
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.02.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • umiejętność obsługi programu COMARCH OPTIMA
        Pracodawca: YARD HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sadowa 5, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        obsługa i nadzór urządzeń służących do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
        StPr/19/0195
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        wykonywanie prac ogólnobudowlanych
        StPr/19/0196

        przygotowanie wyrobów do cynkowania, zawieszenie ich na hakach, szlifowanie, składowanie, malowanie
        StPr/19/0197

        przewóz ładunków na terenie Unii Europejskiej
        StPr/19/0198
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        wg zakresu czynności
        StPr/19/0199

        StPr/19/0188
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        StPr/19/0189

        Czynności produkcyjne na linii produkcyjnej produkującej elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Montowanie elementów, zdejmowanie elementów z linii produkcyjnej w tym też kontrola jakości.
        StPr/19/0186
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        przygotowywanie potraw kuchni tureckiej
        StPr/19/0191
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        obsługa maszyn produkcyjnych Vasca 1, Vasca 2, Vasca 3, obsługa wózka widłowego, obsługa maszyn Gigant i Contrapoczta
        StPr/19/0193
        wynagrodzenie od od 2 856 PLN