Zamknij

Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: Reymonta 12, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: - weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi i podatkowymi, - dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, - uzgadnianie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.02.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)
      • pełna zdolnośc do czynności prawnych oraz korzysatnie z pełni praw publicznych
      • systematyczność i terminowość
      • znajomość Ustawy o rachunkowości
      • umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych
      • Komunikatywność
      • ! umiejętność pracy w zespole
      • niekaralność
        Wymagania pożądane
        Uprawnienia:
        • znajomość obsługi programu FAKT
        • umiejętność obsługi programu COMARCH OPTIMA
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie z zakresu: ekonomii, finansów, rachunkowości lub podatków
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: CECH RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW W RADOMSKU
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Reymonta 12, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
          Osoba do kontaktu: Waldemar Gołąb
          Numer telefonu: 44 683 21 78
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          obsługa i nadzór urządzeń służących do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
          StPr/19/0195
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          wykonywanie prac ogólnobudowlanych
          StPr/19/0196

          przygotowanie wyrobów do cynkowania, zawieszenie ich na hakach, szlifowanie, składowanie, malowanie
          StPr/19/0197

          przewóz ładunków na terenie Unii Europejskiej
          StPr/19/0198
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          wg zakresu czynności
          StPr/19/0199

          StPr/19/0188
          wynagrodzenie od od 18 PLN

          StPr/19/0189

          Czynności produkcyjne na linii produkcyjnej produkującej elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Montowanie elementów, zdejmowanie elementów z linii produkcyjnej w tym też kontrola jakości.
          StPr/19/0186
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          przygotowywanie potraw kuchni tureckiej
          StPr/19/0191
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN

          obsługa maszyn produkcyjnych Vasca 1, Vasca 2, Vasca 3, obsługa wózka widłowego, obsługa maszyn Gigant i Contrapoczta
          StPr/19/0193
          wynagrodzenie od od 2 856 PLN