Zamknij

Magazynier

Miejsce pracy: 11 Listopada 5, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Prace magazynowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.02.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • up. na wózki widłowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: 3DLOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 11 Listopada 5, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Piotr Kowalczyk
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      obsługa i nadzór urządzeń służących do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
      StPr/19/0195
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      wykonywanie prac ogólnobudowlanych
      StPr/19/0196

      przygotowanie wyrobów do cynkowania, zawieszenie ich na hakach, szlifowanie, składowanie, malowanie
      StPr/19/0197

      przewóz ładunków na terenie Unii Europejskiej
      StPr/19/0198
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      wg zakresu czynności
      StPr/19/0199

      StPr/19/0188
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      StPr/19/0189

      Czynności produkcyjne na linii produkcyjnej produkującej elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Montowanie elementów, zdejmowanie elementów z linii produkcyjnej w tym też kontrola jakości.
      StPr/19/0186
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      przygotowywanie potraw kuchni tureckiej
      StPr/19/0191
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      obsługa maszyn produkcyjnych Vasca 1, Vasca 2, Vasca 3, obsługa wózka widłowego, obsługa maszyn Gigant i Contrapoczta
      StPr/19/0193
      wynagrodzenie od od 2 856 PLN