Zamknij

specjalista energetyk-elektryk

Miejsce pracy: Krakowska 60, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: praca w dziale projektowania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – w ograniczonym zakresie
        Pracodawca: Zakład Usługowo-Handlowy "ELEKTROINSTAL" Jerzy Kubik
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Krakowska 60, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        przekazania dokumentów:
        p s
        StPr/21/0170
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        -ochrona obiektów -mile widziany staż pracy - praca w godzinach: 7-19; 19-7; - kontakt tel. z pracodawcą do godz. 15;
        StPr/21/0327
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        przygotowywanie posiłków kuchni bengalskiej i tureckiej
        StPr/21/0191
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Przygotowywanie posiłków kuchni bengalskiej i tureckiej
        StPr/21/0192

        oczyszczanie zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni odlewów z masy formierskiej
        StPr/21/0193
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        przygotowywanie form i rdzeni, zasypywanie i składanie form oczyszczanie i usuwanie zbędnej masy z rdzeni, form oraz korekta ubytków malowanie oraz załadunek i obsługa pieca do suszenia rdzeni współpracę z technologiem - kontrolę jakości wykonywanych form i rdzeni dbałość o stanowisko pracy w tym odpowiedzialność za powierzone mienie, maszynę dbałość o jakość produkcji pod względem czystości i poprawności operacyjnej przestrzeganie planu produkcyjnego
        StPr/21/0178

        WYKONYWANIE PROSTYCH CZYNNOŚCI PRODUKCYJNYCH PRZY PRODUKCJI ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO, MONTOWANIE ELEMENTÓW PRZY LINII PRODUKCYJNEJ, PAKOWANIE ELEMENTÓW, KOMPONENTÓW NIEZBĘDNYCH PRZY LINII PRODUKCYJNEJ I ICH UZUPEŁNIANIE.
        StPr/21/0183

        p s
        StPr/21/0186

        p s
        StPr/21/0187

        Obsługa sekretariatu
        StPr/21/0188