Zamknij

pracownik produkcji

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Montaż elementów o dużych gabarytach, praca przy maszynach produkcyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 07.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 18 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • zdolności manualne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Daniel Bugajski
      Numer telefonu: 446837355 w. 35
      Język aplikacji: polski
      przekazania dokumentów:
      Strzyżenie damskie i męskie
      StPr/20/0509
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa klienta na działach majsterkowanie,budowlanym, dekoracje i ogród
      StPr/20/0510

      w/g zakresu czynności
      StPr/20/0494

      Wykonywanie wszystkich czynności związanych z prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego cynkowania ogniowego, tj. mechaniczne oczyszczanie i polerowanie powierzchni cynkowanej, odtłuszczanie, trawienie, topnikowanie, suszenie, cynkowanie. Przygotowanie elementów do malowania przy pomocy ręcznych narzędzi mechanicznych (szlifierki kątowe i oscylacyjne, młotki, dłuta. Przygotowanie i ocena stanu kąpieli myjąco-trawiącej, sterowanie procesem przygotowania powierzchni i suszenia (przyłączanie funkcji na tablicy sterującej), mycie (polewanie) powierzchni elementów przy pomocy lancy, spłukiwanie środka chemicznego czystą wodą.Malowanie przy pomocy pistoletów malarskich i wykonywanie zaprawek malarskich, obsługa kabiny malarskiej i suszarki.
      StPr/20/0496

      sprzątanie obiektów
      StPr/20/0497

      wg zakresu czynności
      StPr/20/0498
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      prace budowlane (docieplenia)
      StPr/20/0500

      Realizacja zadań związanych z: przyjęciem towaru na magazyn, kompletacją towaru na palecie, załadunkiem towaru gotowego do transportu, foliowaniem palet, transportem wewnętrznym towaru do lokacji magazynowych. Prace ze skanerem, obsługa wózka widłowego, Przestrzeganie wewnętrznych instrukcji i procedur dotyczących prawidłowej kompletacji towaru, Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy, Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP i P.poż oraz wewnętrznych procedur i instrukcji
      StPr/20/0504
      wynagrodzenie od od 18,75 PLN

      StPr/20/0505
      wynagrodzenie od od 17,55 PLN

      kierowanie samochodem dostawczym- wypełnianie dokumentacji transportowej
      StPr/20/0488
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN