Zamknij

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: montaż sprzętu gospodarstwa domowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 18.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Monter sprzętu gospodarstwa domowego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Daniel Bugajski
      Numer telefonu: 446837355 w. 35
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      - Obsługa systemowa operacji związanych z realizacją wysyłek, przyjmowaniem dostaw oraz innymi pracami magazynowymi - Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją - Rozliczanie dokumentacji od kierowców z t
      StPr/19/1346
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
      StPr/19/1347

      wypiek ciast
      StPr/19/1342
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      utrzymywanie w gotowości ruchowej sprężarek ,skraplaczy i instalacji chlodniczych przeciwdzialanie awariom bieżąca kontrola stanu technicznego podległych instalacji
      StPr/19/1343

      w/g zakresu czynności
      StPr/19/1345

      wg zakresu czynności
      StPr/19/1341
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      wykonywanie instalacji elektrycznych
      StPr/19/1333
      wynagrodzenie od 21 - 26 PLN

      Obsługa klientów
      StPr/19/1336

      Praca na produkcji elementy grzewcze. Ta osoba ma układać na paletach, styropian w różnych formach, który jest formowany przez maszyny (formy).
      StPr/19/1325
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Obsługa programów: EXCEL, WORD, POWER POINT; Obsługa cudzoziemca; Obsługa maszyny wielofunkcyjnej KONICA MINOLTA; Komunikacja z klientami w języlu rosyjskim i ukraińskim; Komunikacja pomiędzy obcokra
      StPr/19/1326