Zamknij
REKLAMA

Jeden człowiek - wiele wykroczeń. 25-latek z ponurą przyszłością!

13:49, 04.04.2019 | KPP w Radomsku
REKLAMA
Skomentuj
Kamieńsk koło Radomska: mieszkaniec gminy Kleszczów uciekał przed Policją. Był pod wpływem alkoholu, prowadził bez uprawnień. //spotradomsko.pl

Do zatrzymania 25 – latka doszło 3 kwietnia 2019 roku na terenie gminy Kamieńsk. Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku podczas służby patrolowej zauważyli kierowcę seata jadącego bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W związku z powyższym włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe celem zatrzymania ibizy.

Kierujący seatem zignorował polecenia policjantów przyspieszył, zajeżdżał im drogę, stwarzał zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. W pewnym momencie kierujący seatem zjechał do lasu i kontynuował ucieczkę. Po kilku minutach na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

FOT: KPP RADOMSKO //Kierujący seatem zignorował polecenia policjantów przyspieszył, zajeżdżał im drogę, stwarzał zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. W pewnym momencie kierujący seatem zjechał do lasu i kontynuował ucieczkę. //Spotradomsko.pl
Mimo to próbował odjechać z miejsca. Policjanci wykorzystali chwilowe unieruchomienie ibizy i tylko dzięki ich profesjonalnie przeprowadzonej interwencji obezwładnili uciekiniera. Mundurowi ustalili, że kierujący seatem to 25- letni mieszkaniec gminy Kleszczów. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez funkcjonariuszy wykazało w jego organizmie 0,25 promila alkoholu. Szybko wyszło na jaw, że sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2020 roku.

FOT: KPP RADOMSKO// Szybko wyszło na jaw, że sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2020 roku. Ponadto, pojazd ten nie posiadał aktualnych badań technicznych i opłaconej policy OC.//Spotradomsko.pl
Ponadto, pojazd ten nie posiadał aktualnych badań technicznych i opłaconej policy OC. Dodatkowo, miał zamocowane dwie tablice rejestracyjne o różnych wyróżnikach. 25 – latek został osadzony w policyjnym areszcie. Podczas rozmowy z policjantami stwierdził, iż miał świadomość tego, że niewłaściwie postępuje a uciekając chciał uniknąć odpowiedzialności.
Mężczyzna przyznał się zarzucanych mu czynów i kolejny raz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za takie zachowanie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

[ZT]578[/ZT]

[ZT]579[/ZT]

[ZT]570[/ZT]

(KPP w Radomsku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone