Zamknij

Samochody spłonęły, a uczestnicy wypadku trafili do szpitala.

18:02, 31.03.2019 | KPP w Radomsku
REKLAMA
Skomentuj
fot: KPP w Radomsku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 30 marca 2019 roku, około godziny 21.00 w miejscowości Borki, gmina Gidle. Pojazdy biorące udział w zdarzeniu spaliły się. Uczestnicy zdarzenia trafili do radomszczańskiego szpitala.

fot: KPP w Radomsku

Z ustaleń policjantów wynika, że 30 – letni kierujący oplem omegą nie jadąc od miejscowości Gowarzów nie zatrzymał się przed znakiem STOP, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i tym samym doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem astrą. 27 -letni kierujący astrą jechał od Radomska w kierunku Kłomnic. Oba pojazdy tuż po zderzeniu zapaliły się. Osoby biorące udział w wypadku zostały przewiezione do szpitala. Przy czym, dwie osoby podróżujące astrą po udzieleniu pomocy medycznej opuściły szpital a kierujący omegą pozostał na obserwacji. Kierowcy byli trzeźwi. Udział w działaniach ratowniczych brali również strażacy.

Policjanci apelują, aby uczestnicy ruchu drogowego zwracali uwagę na znaki drogowe i stosowali się do nich. Mundurowi przypominają, aby kierowcy nie jeździli na pamięć, aby bacznie obserwowali to co dzieje się na drodze, aby nie ignorowali znaków drogowych. Lekceważenie jednych z podstawowych znaków drogowych stop i ustąp pierwszeństwa jest często przyczyną bardzo tragicznych wypadków drogowych. Pamiętajmy też, że prędkość jest także jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych i żadne nawet najlepsze auto wyposażone w nowoczesne systemy elektroniczne nie zastąpi nam zdrowego rozsądku i wyobraźni za kierownicą.

(KPP w Radomsku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

ZenonZenon

1 2

Opel astra jechała ponad 100 na godzinę w terenie zabudowanym nawet nie hamował jest zadowolony ze sobie auto zmieni dla ludzi tylko pieniądze są warte 18:26, 31.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Anonim Anonim

2 0

Taaa jestem ciekaw gdzie tam jest teren niezabudowany. Kierowca omegi nie zatrzymał się na stopie i poszedł na strzale przez skrzyżowanie. Pozatym fajne wartości wyznajesz skoro myślisz że dla innych liczą się tylko pieniądze niż zdrowie innych 21:59, 31.03.2019


Anonim Anonim

1 0

Przepraszam miało być gdzie znajduje się tam teren zabudowany 22:01, 31.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone