Zamknij

Opel Corsa uderzył w Opla Astrę. Trzy osoby trafiły do szpitala.

16:48, 20.02.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
fot. OSP Marzęcice / OSP KSRG Strzelce Wielkie // W Marzęcicach w gminie Strzelce Wielkie (powiat pajęczański) doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku sytuacji trzy osoby trafiły do Szpitala w Radomsku. //spotradomsko.pl

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 11:30 w miejscowości Marzęcice, gmina Strzelce Wielkie - powiat pajęczański. Kierujący Oplem Corsa, 70. letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Oplowi Astra, którym podróżowała 37. letnia kobieta z dwójką nastoletnich dzieci. Kierujący Corsą mężczyzna oraz dwójka podróżujących z kobietą dzieci trafiły do Szpitala Powiatowego w Radomsku.
Policja z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie bada okoliczności zdarzenia.

 

[ZT]520[/ZT]

[ZT]523[/ZT]

[ZT]515[/ZT]

[ZT]207[/ZT]

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone