Zamknij

Gmina Kamieńsk: samochód dachował bo kierowca był zmęczony...

13:46, 19.02.2019 | KPP w Radomsku
REKLAMA
Skomentuj

W nocy z 18 na 19 lutego 2019 roku policjanci zostali skierowani na DK1, w pobliżu Kamieńska, gdzie według zgłoszenia zderzyły się dwa pojazdy. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia ustalili, że 49 -letni kierujący audi, jadąc w kierunku Łodzi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył mana. 

Na skutek zderzenia audi dachowało a ciężarówka wjechała w przydrożne zarośla. Do radomszczańskiego szpitala został przewieziony sprawca, po udzieleniu pomocy opuścił placówkę medyczną. Podczas rozmowy z policjantami stwierdził, że najprawdopodobniej ze zmęczenia nie zauważył jadącej przed nim ciężarówki. Kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze na sprawcę kolizji drogowej nałożyli mandat karny.

 

 

Policjanci przypominają, aby nie przeceniać swoich umiejętności oraz możliwości i podczas podróży dostosować się do potrzeb organizmu, a co się z tym wiąże reagować na pierwsze oznaki zmęczenia. Co dwie, trzy godziny należy zrobić kilkunastominutową przerwę, pobudzić krążenie krwi poprzez proste ćwiczenia fizyczne a jeżeli czujemy taką potrzebę należy "uciąć" sobie krótką drzemkę.

Informacja: KPP w Radomsku

[ZT]513[/ZT]

[ZT]511[/ZT]

[ZT]207[/ZT]

(KPP w Radomsku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone