Zamknij

BEZ PRĄDU w listopadzie: informacja o planowanych w naszym regionie wyłączeniach

16:42, 04.11.2019 | PGE Dystrybucja
REKLAMA
Skomentuj

PGE Dystrybucja informuje o planowanych wyłączeniach prądu w Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim, powiecie radomszczańskim i piotrkowskim. W ten sposób zakład dostarczający mieszkańcom energię przygotowuje odbiorców, by związane z chwilowymi i planowanymi wyłączeniami przerwy w dostawie były mniej uciążliwe. Warto przygotować się na wyłączenia energii i oszczędzić sobie niemiłej niespodzianki. 

 

Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-11-04 07:00 2019-11-04 15:00 8 Parzniewice
  • nr 59 do 79
Linia nn Parzniewice Duże
2019-11-04 07:00 2019-11-04 16:00 9 Piotrków Trybunalski
  • ul. Piastowska nr 5/7-Blok+Sklep; nr 9-Blok; nr 4/6-Blok+garaze; nr 10 i 12-Bloki; nr 1 i 3 Kamienice
  • ul. Adama Próchnika nr 13-Blok; nr 18/20-Blok; ne 22,28 i 30 - kamienice
  • inne Pasaż Karola Rudowskiego nr 6
Linia nn Próchnika 1-0739 - obwody
ul.Próchnika nr 21 - Budo Serwis; Budynek Gospodarczy Szkoły (TPS)
2019-11-04 09:00 2019-11-04 14:00 5 Piotrków Trybunalski
  • ul. Zalesicka nr 1 do 49 i 2 do 56
  • ul. Grabska
  • ul. Cicha
  • ul. Krótka
Linia nn Zalesicka 1 1-0735 - obw nr 1
2019-11-05 06:30 2019-11-05 07:30 1 Gałkowice Nowe
  • 1-31 oraz działki
Podjezioro
  • 16-41 oraz działki
5-898 Kąsie
5-899 Huby Ruszczyńskie
5-0663 Podjezioro 2
Gałkowice Nowe 5-0902
2019-11-05 07:00 2019-11-05 16:00 9 Piotrków Trybunalski
  • ul. Twardosławicka nr 59 do 111 i 58 do 96
  • ul. Zawodzie nr 14 do 22 i 15 do 23
  • ul. Diamentowa
  • ul. Letnia
  • ul. mjr. Jana Piwnika nr 1 do 5
  • ul. Wiatraczna nr 2 do 37
  • ul. Wojska Polskiego nr 182 do 284 i 191 do 277
  • ul. Juliusza Słowackiego nr 219 do 264 oraz od nr 296 za Trasa W-wa-Katowice
Linia 15kV Pioma-Metalplast
 
2019-11-05 08:00 2019-11-05 14:00 6 Piotrków Trybunalski
  • ul. Bosmańska nr 11 do 22 i 12 do 24
  • ul. Kapitańska
Linia nn Jeziorna 8 1-1316 - obw nr 3
2019-11-05 16:00 2019-11-05 17:00 1 Gałkowice Nowe
  • 1-31 oraz działki
Podjezioro
  • 16-41 oraz działki
5-898 Kąsie
5-899 Huby Ruszczyńskie
5-0663 Podjezioro 2
Gałkowice Nowe 5-0902
2019-11-06 08:00 2019-11-06 15:00 7 Piotrków Trybunalski
  • ul. Wierzejska nr 21 BLOKI
Stacja Wierzejska nr 21 BLOKI
2019-11-06 08:00 2019-11-06 15:00 7 Gorzkowice
  • ul. Przemysłowa 12-36 oraz działki
5-0644 Gorzkowice Wieś
2019-11-07 08:00 2019-11-07 12:00 4 Kosówka
  • 2-16 oraz dz. 33; 331/2; 44/2
Słostowice
  • dz.334
Paciorkowizna
  • dz. 339/5; 340/10
5-0470/Kosówka
2019-11-07 08:00 2019-11-14 14:00 174 Grabica
  • nr 76 do 81
Lubonia
  • nr 1 do 18
Linia nn Grabica Kolonia 1-1214 - obw nr 1
2019-11-07 08:00 2019-11-07 15:00 7 Blok Dobryszyce
  • ul. Kochanowskiego 54-111 oraz działki
5-0994 Blok Dobryszyce 4
2019-11-07 08:00 2019-11-07 15:00 7 Przyborów
  • 19-26 oraz działki
5-0672 Przyborów 2
2019-11-07 09:00 2019-11-07 18:00 9 Kletnia
  • ul. Główna 2, Kolonia Kletnia 2-10 oraz 35
  • ul. Częstochowska 29-56
  • ul. Zachodnia dz. 45
  • ul. Północna dz. 723/2 i 723/3
  •  
5-0791 Kletnia Kolonia 3
2019-11-08 08:00 2019-11-08 15:00 7 Radomsko
  • ul. Spacerowa 4-99
  • ul. Szarych Szeregów 9 oraz dz. 147/6 i 5/2
5-0040 Radomsko ul. Szarych Szeregów
2019-11-08 08:00 2019-11-08 15:00 7 Kobiele Małe
  • 39-49 oraz działki
Zrąbiec
  • 1-23 oraz działki
5-0803 Zrąbiec 1
2019-11-08 08:00 2019-11-08 15:00 7 Kamocin
  • Kamocin Przydatki
Stacja Kamocin Przydatki 1-1269
2019-11-08 08:00 2019-11-08 16:00 8 Jedlno Pierwsze
  • 4, 68-162 oraz działki, Kolonia Jedlińska 1-56
Wola Jedlińska
  • 16-198 oraz działki
5-0756 Wola Jedlińska 1
5-0216 Jedlno Kolonia
5-A110 Barda Jedlno
2019-11-08 09:00 2019-11-08 16:00 7 Kodrąb
  • Kuchary 1-8 oraz dz. 1257/5
5-0218 Kuchary
2019-11-12 07:00 2019-11-12 09:00 2 Żeromin
  •  
Linia 15kV za odł nr 2878
2019-11-12 08:00 2019-11-12 15:00 7 Zrąbiec
  • 24-60 oraz działki
5-0290 Zrąbiec 2
2019-11-13 07:00 2019-11-13 17:00 10 Modlica
  • nr 1 do 157
Linia 15kV Kalinko - ZOR
2019-11-13 07:00 2019-11-13 09:00 2 Tuszyn
  • ul. Kępica
  • ul. Brzezińska
  • ul. Młynkowa
Modlica
  •  
Linia 15kV Kalinko-Oczyszczalnia
Modlica Węzeł 1-A299 Punkt informacji Drogowej
2019-11-13 08:00 2019-11-13 15:00 7 Wiewiórów
  • 59-138 oraz działki
5-0523 Wiewiórów 3
2019-11-13 08:00 2019-11-13 15:00 7 Przyborów
  • 1-15 oraz działki
Łazy
  • 2-6
5-0789 Przyborów 1
2019-11-13 15:00 2019-11-13 18:00 3 Tuszyn
  • ul. Kępica
  • ul. Brzezińska
  • ul. Młynkowa
Modlica
  •  
Linia 15kV Kalinko-Oczyszczalnia
Modlica Węzeł 1-A299 Punkt informacji Drogowej
2019-11-14 07:00 2019-11-14 17:00 10 Tuszyn
  • ul. Cmentarna
  • ul. Górecka
  • ul. Malownicza
  • ul. Ks. Ściegiennego
  • ul. Roberta Kocha
  • ul. Niedas Leśny
  • ul. Niedas Polny
Tuszynek Majoracki
  • ul. Hetmańska
  • ul. Husarska
  • ul. Kasztelańska
  • ul. Staropolska
  • ul. Starościańska
Linia 15kV kalinko-ZOR
PPHU "MAJA"ul. Ściegiennego 1; DASTAN ul. Ściegiennego 38; Piekarnia ul. Ściegiennego 1; PPHU "RUBIKON"ul. Ściegiennego 48; U.W.Berezińscy Produkty naturalne Tuszynek majoracki ul. Starościańska 29
2019-11-14 07:00 2019-11-14 15:00 8 Gąski
  • nr 1 do 5
Glina
  • nr 32 do 37
Stacja Gąski 3 1-1080
2019-11-14 08:00 2019-11-14 16:00 8 Dobryszyce
  • ul. Szkolna 1-10
  • ul. Wolności 10
  • ul. Źródlana 1-3
  • ul. Cmentarna 6-33
  • ul. Leśna 1
  • ul. Rajska dz. 346/2
5-0339 Dobryszyce B
2019-11-15 07:00 2019-11-15 14:00 7 Korytnica
  • nr 1 do 15
Stacja Korytnica 1-1220
2019-11-15 08:00 2019-11-15 15:00 7 Przybyszów
  • 1-40 oraz działki
5-0669 Przybyszów 2
2019-11-15 08:00 2019-11-15 14:00 6 Odrowąż
  • 1-20 oraz działki 194 i 137/2
5-0869 Odrowąż 1
2019-11-15 08:00 2019-11-15 15:00 7 Bujnice
  • 1-38 oraz działki
5-0367 Bujnice
2019-11-15 11:00 2019-11-15 15:00 4 Radomsko
  • ul. 11 Listopada
  • ul. gen. Stanisława Maczka
5-0036 R-sko ul. 11-go Listpada
2019-11-18 07:00 2019-11-18 17:00 10 Piotrków Trybunalski
  • ul. Kasztelańska nr 15 do 47 i 20 do 60
  • ul. Wiatraczna nr 32,38
Linia nn Dymacz 1-1200 o obw nr 1
2019-11-18 07:30 2019-11-18 15:00 7 Piotrków Trybunalski
  • ul. Wojska Polskiego nr 159 do 169
Linia nn Nasza Przyszłość 1-0956 - obw nr 7
2019-11-18 08:00 2019-11-18 15:00 7 Przydatki Przybyszowskie
  • 22-27
5-0766 Przydatki Przybyszowskie
2019-11-19 08:00 2019-11-19 15:00 7 Gorzkowice
  • ul. Działkowa 1-6
  • ul. Kościelna 30-65 oraz działki
  • ul. Leonów 2b ora działki1348/2; 1348/3; 1351
  • ul. Polna dz. 193/3
  • ul. Przemysłowa 1-10
  • ul. Wiśniowa dz. 1356
5-0923 Gorzkowice Polna 2

 

[DAWNY]1572882258164[/DAWNY]

 

(PGE Dystrybucja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone