Zamknij

KONKURS FOTO dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej ❗

08:05, 30.07.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
foto: youtube.com CZĘSTOCHOWA 998/112 // spotradomsko.pl

Pozorowane akcje ratownicze, nauka w duchu zdrowej rywalizacji, ćwiczenie współpracy i zgrania zespołu, a przy okazji świetna zabawa i integracja strażaków z całej Polski. Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” ogłasza konkurs fotograficzny dla OSP. Potrwa on od 23 lipca do 13 sierpnia, a do wygrania będzie udział w profesjonalnych manewrach ratowniczych dla czwórek strażackich. Będą one miały miejsce w Tresnie w województwie śląskim w dniach od 20 do 22 września.
 

W tym roku odbędą się dziesiąte, jubileuszowe, Maltańsko – Strażackie Manewry Ratownicze organizowane przez Maltańską Służbę Medyczną. Jest to doskonała okazja dla druhów z całej Polski, na przećwiczenie rozmaitych operacji ratowniczych w warunkach treningowych. Wydarzenie rozpocznie się w piątek panelem dyskusyjnym.

Podczas niego druhowie zapoznają się z teoretycznymi aspektami prowadzenia działań ratunkowych. Następnie rozpoczną się konkurencje nocne. Drugi dzień z kolei w całości będzie poświęcony rozmaitym pozorowanym akcjom ratowniczym. Ostatniego dnia rozdane zostaną nagrody dla najlepszych czwórek.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę konkursową, a następnie wysłać ją na adres: [email protected] do 13 sierpnia. Musi się ona składać ze zdjęcia czwórki strażackiej w pełnym umundurowaniu wraz ze sprzętem ratowniczym, którym dysponuje jednostka. W pracy konkursowej musi się znaleźć również krótki tekst, wyjaśniający dlaczego to tę konkretną czwórkę strażacką powinniśmy wybrać. Powinien się on zaczynać zdaniem: Uważamy, że powinniśmy zostać wybrani, ponieważ…. Oprócz pracy konkursowej należy dostarczyć dwa załączniki, podpisane zgodnie z zasadami określonymi w § 3 regulaminu. Nagroda w postaci sfinansowania udziału w manewrach strażackich zostanie przyznana czterem zespołom, które dostarczą najlepsze prace konkursowe.

REGULAMIN

Załącznik 1

Załącznik 2

[ALERT]1564466863620[/ALERT]

[WIDEO]72[/WIDEO]

 

 
(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone