Zamknij

Szkoła w KOBIELACH WIELKICH z szansą na wygraną [GŁOSUJEMY]

18:16, 12.03.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
Kobiele Wielkie w konkursie Wszystkie Kolory Świata //spotradomsko.pl

„Wszystkie Kolory Świata” to globalny projekt UNICEF, który rozpoczął się właśnie w polskich szkołach. W akcji udział biorą uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Kobielach Wielkich, którzy własnoręcznie zaprojektowali i uszyli szmacianą lalkę, która reprezentuje ich w konkursie. Założeniem tego projektu jest kształtowanie wśród uczniów postawy tolerancji i otwarcia na inne kultury, a także zebranie środków pieniężnych na ratowanie życia najbardziej potrzebujących dzieci.

Aby oddać głos należy wejść na stronę TUTAJ

Głosowanie trwa do 15.03.2019 r. do godz. 11:00.

Nagrodą w konkursie jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF, Majki Jeżowskiej, w zwycięskiej szkole. Zapraszamy do obejrzenia laleczki uszytej przez uczniów z Kobiel Wielkich.

Majka Jeżowska to najpopularniejsza w Polsce wokalistka tworząca i śpiewająca piosenki skierowane do dzieci i młodzieży. Obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem scenicznym artystka ma na swoim koncie wiele niezapomnianych przebojów, takich jak: „Wszystkie dzieci nasze są”, „Najpiękniejsza w klasie” czy „A ja wolę moją mamę”. Z pewnością nie ma nikogo, kto nie znałby tych utworów.

[ZT]207[/ZT]

[ZT]547[/ZT]

[ZT]66[/ZT]

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone