Zamknij

Szkoła w KOBIELACH WIELKICH z szansą na wygraną [GŁOSUJEMY]

18:16, 12.03.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
Kobiele Wielkie w konkursie Wszystkie Kolory Świata //spotradomsko.pl

„Wszystkie Kolory Świata” to globalny projekt UNICEF, który rozpoczął się właśnie w polskich szkołach. W akcji udział biorą uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Kobielach Wielkich, którzy własnoręcznie zaprojektowali i uszyli szmacianą lalkę, która reprezentuje ich w konkursie. Założeniem tego projektu jest kształtowanie wśród uczniów postawy tolerancji i otwarcia na inne kultury, a także zebranie środków pieniężnych na ratowanie życia najbardziej potrzebujących dzieci.

Aby oddać głos należy wejść na stronę TUTAJ

Głosowanie trwa do 15.03.2019 r. do godz. 11:00.

Nagrodą w konkursie jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF, Majki Jeżowskiej, w zwycięskiej szkole. Zapraszamy do obejrzenia laleczki uszytej przez uczniów z Kobiel Wielkich.

Majka Jeżowska to najpopularniejsza w Polsce wokalistka tworząca i śpiewająca piosenki skierowane do dzieci i młodzieży. Obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem scenicznym artystka ma na swoim koncie wiele niezapomnianych przebojów, takich jak: „Wszystkie dzieci nasze są”, „Najpiękniejsza w klasie” czy „A ja wolę moją mamę”. Z pewnością nie ma nikogo, kto nie znałby tych utworów.

[ZT]207[/ZT]

[ZT]547[/ZT]

[ZT]66[/ZT]

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone