Zamknij

LOGO GMINY RADOMSKO - konkurs na projekt logo gminy wiejskiej.

17:16, 12.03.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj

Gmina Radomsko zaprasza do udziału w otwartym Konkursie na opracowanie projektu logo Gminy Radomsko. Przedmiotem konkursu jest stworzenie oryginalnego PROJEKTU LOGO GMINY RADOMSKO, które stanie się częścią oficjalnego systemu identyfikacji wizualnej gminy i będzie przeznaczone do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych oraz identyfikacyjnych.

Konkurs skierowany jest do osób fizycznych zamieszkałych na terenie Powiatu Radomszczańskiego oraz osób prawnych i podmiotów nie posiadających osobowości prawnej,  mających siedzibę na terenie Powiatu Radomszczańskiego.

Prace konkursowe należy złożyć lub przesłać na adres: Urząd Gminy Radomsko, ul. Piłsudskiego 34 97-500 Radomsko, do dnia 1 kwietnia 2019 r. do godziny 12.00.

Tak wyglądają logo miasta Radomska i powiatu radomszczańskiego:

 Znak promocyjny miasta. //spotradomsko.pl

 

Znak promocyjny - logo powiatu radomszczańskiego //spotradomsko.pl

 

 

REGULAMIN KONKURSU

 

[ZT]207[/ZT]

[ZT]540[/ZT]

[ZT]532[/ZT]

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone