Zamknij

BEZ PRĄDU w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. 14-dniowa prognoza wyłączeń energii elektrycznej.

18:32, 06.04.2021 | PGE Dystrybucja
Skomentuj
REKLAMA

Planowane wyłączania prądu w Piotrkowie Trybunalskim, miejscowościach powiatu piotrkowskiego na najbliższe dwa tygodnie. W zestawieniu pojawiają się również miejscowości z powiatu radomszczańskiego. PGE Dystrybucja - nasz dostawca energii elektrycznej - ostrzega odbiorców prądu podając do publicznej wiadomości miejsca planowanych przerw. Klienci, w ten sposób mogą przygotować się na ewentualne niedobory. 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Fałków
  • ul. Przedborska 36-121 oraz dz. 581, 667/1, 670, 578
2021-04-06 08:00 2021-04-06 10:00 2 5-0468 FAŁKÓW HYDROFORNIA
Komorniki
  • 13-73 oraz dz. 72, 145, 372
2021-04-06 09:00 2021-04-06 12:00 3 5-0373 KOMORNIKI, 5-1291 KOMORNIKI 2
Fałków
  • pl. Kościelny 8-15 (OSP)
  • ul. Ogrodowa dz. 897
  • ul. Przedborska 3-27
  • ul. Spacerowa 1-2
  • ul. Wolska 1-13
  • ul. Zamkowa 1-14
2021-04-06 10:30 2021-04-06 12:00 2 5-0983 FAŁKÓW 4
Studzieniec
  • 21-53
2021-04-06 13:00 2021-04-06 15:00 2 5-0641 STUDZIENIEC 2
Kietlin
  • Kolonia Kietlin 40-50
2021-04-07 08:00 2021-04-07 15:00 7 5-0515 KIETLIN HYDROFORNIA 2
Skórnice
  • ul. Leśna 1-25
  • ul. Nadrzecze 1-17B
Studzieniec
  • 1-22 oraz dz. 291
2021-04-07 08:00 2021-04-07 10:00 2 5-0838 STUDZIENIEC 1
Okrajszów
  • 1-28e
Radomsko
  • ul. Górnickiego 6-36
  • ul. M. Kolbe 3-104
  • ul. Narutowicza 173
  • ul. Przedborska dz. 29/29
  • ul. Pszenna
  • ul. Sanicka 130-215
  • ul. Włościańska działki 352/4, 352/5, 356/8
2021-04-07 08:00 2021-04-07 15:00 7 5-0056 R-SKO UL. GÓRNICKIEGO, 5-0076 R-SKO UL. KOLBEGO, 5-0298 OKRAJSZÓW
Gustawów
  • 2, 104-135 oraz dz. 752
Stanisławów
  • 3
Wojciechów
  • 32-35
2021-04-07 10:30 2021-04-07 12:30 2 5-0881 STANISŁAWÓW GUSTAWÓW
Czermno
  • ul. Kościelna 2-37 oraz dz. 1374/1
  • ul. Spółdzielcza 4, 6
Czermno-Kolonia
  • ul. Kolejowa 1-13
2021-04-07 13:00 2021-04-07 15:00 2 5-0825 CZERMNO 1
Lubień
  • 1-67A
2021-04-08 07:00 2021-04-08 15:00 8 1-0785 LUBIEŃ 2
Piotrków Trybunalski
  • ul. Władysława Broniewskiego 16
2021-04-08 08:00 2021-04-08 14:00 6 1-0867 TECHNIKUM BUDOWLANE, 1-1710 BRONIEWSKIEGO
Bursa Szkolna nr 1
Stobnica
  • 14-27c oraz dz. 168
2021-04-08 08:00 2021-04-08 15:00 7 5-0775 STOBNICA DOLNA
Skórnice
  • ul. Czermińska 3 oraz dz. 720
  • ul. Folwark 4/2
  • ul. Nadrzecze 17A-19A
  • ul. Stara Wieś 1-42 oraz dz. 378
Pląskowice
  • 2
2021-04-08 08:00 2021-04-08 10:30 3 5-0837 SKÓRNICE 2
Moszczenica
  • ul. Spacerowa 7 oraz dz. 872/3 i 873/4
2021-04-08 09:00 2021-04-08 14:00 5 1-1677 MOSZCZENICA SPACEROWA
ODWOŁANE
Skórnice
  • ul. Leśna 1-25
  • ul. Nadrzecze 1-17
2021-04-08 11:00 2021-04-08 13:30 3 5-0938 SKÓRNICE 3
Skórnice
  • ul. Leśna 22-55 oraz dz. 551
2021-04-08 14:00 2021-04-14 16:30 147 5-0939 SKÓRNICE 4
Majków-Folwark
  • 15a-31 oraz działki
Polesie
  • 29-33e oraz działki
Twardosławice
  • 29-53a oraz działki
Piotrków Trybunalski
  • ul. Twardosławicka 17-29A oraz działki
  • ul. Wojska Polskiego 288, 300
2021-04-09 08:00 2021-04-09 12:00 4 1-0831 TWARDOSŁAWICE 1, 11-0830 TWARDOSŁAWICE 2, 1-0435 WĘZEŁ PIOTRKÓW
Jeżów
  • Parcela 62-75
Wola Krzysztoporska
  • ul. Cmentarna 36
2021-04-09 09:00 2021-04-09 13:00 4 1-0572 JEŻÓW PARCELA
Longinówka
  • dz. 49/2, 50/2
2021-04-09 09:00 2021-04-09 12:00 3 1-0929 MORYCA
Piotrków Trybunalski
  • ul. Łódzka 59F-76, 80/86 oraz działki 214/1-214/9 i 13/1-13/8
  • ul. Sokola 1-6
2021-04-09 13:00 2021-04-09 17:00 4 1-0543 ŁÓDZKA 3
1-A051 LAS
Witów-Kolonia
  • 52-58 oraz dz. 232/5, 232/6, 202/4, 228/4, 496/2
2021-04-12 08:00 2021-04-12 13:00 5 1-1709 WITÓW KOLONIA 3
Wygoda
  • 3A-50
2021-04-12 08:00 2021-04-12 15:00 7 1-0342 WYGODA WIEŚ 2
Moszczenica
  • ul. Piotrkowska 2
  • ul. Wolborska 1-39A, 67
  • ul. Wschodnia 1-75A
2021-04-12 09:00 2021-04-12 14:00 5 1-0219 MOSZCZENICA 7
Niechcice
  • os. Osiedle Przylesie bloki 19 i 20
  • ul. Piotrkowska 3, 19-47 oraz dz. 448/2, 466
  • ul. Poprzeczna 1 oraz dz. 217
  • ul. Sportowa 1-7
  • działki 2150/1, 2151, 271, 468/7, 468/5, 475
2021-04-13 08:00 2021-04-13 15:00 7 1-1201 NIECHCICE OSIEDLE
Longinówka
  • działki 411, 413, 415
2021-04-13 09:00 2021-04-13 13:00 4 1-0570 LONGINÓWKA 4
Moszczenica
  • ul. Piotrkowska 49a
Wola Moszczenicka
  • ul. Cicha 1-16
  • ul. Krzywa 1-10
  • ul. Nowa 1-13
  • ul. Ogrodowa 1-13 oraz dz. 310/2
  • ul. Piotrkowska 27-86 oraz dz. 430, 434/1
  • ul. Projektowana 1-6
  • ul. Robotnicza 1-13
  • ul. Słoneczna 1-16, 47e, 78
  • ul. Polna 8, 37
2021-04-13 09:00 2021-04-13 12:00 3 1-0932 MOSZCZENICA 3
Piotrków Trybunalski
  • ul. Dworska 14, 16 oraz dz. 165/9, 165/10, 165/12, 165/14, 165/16 oraz 166/2-7
2021-04-14 08:00 2021-04-14 15:00 7 1-0836 MALINOWA 1
Poniatów
  • ul. Dobra 3,5,16
  • ul. Grabowa 1-7 dz. 52/10, 52/4, 57/3
  • ul. Jarzębinowa 1-4
  • ul. Krzywa 2, 5 oraz dz. 82/2, 82/4
  • ul. Lipowa 1-28 oraz dz. 97/1
  • ul. Piotrkowska 2-22 oraz dz. 47/5, 48/15
  • ul. Przedszkolna 1-8
  • ul. Wiosenna dz. 92/2, 92/1
  • ul. Klonowa 2-39 oraz działki
2021-04-14 08:00 2021-04-14 14:00 6 1-0082 PONIATÓW 1
Gajkowice
  • ul. Łódzka 1-25B oraz 123-133
2021-04-14 09:00 2021-04-14 14:00 5 1-0221 GAJKOWICE 1
Cieszanowice
  • dz.456/6 dz 454/3 dz. 480/20 dz. 349 dz.517/3 dz. 517/4 dz.456/5 dz. 517/8 dz. 512/1 dz. 517/6 dz.512/3 dz. 512/7 dz. 512/9 dz.512/4 dz. 517/7 dz.456/7 dz. 479/1 dz.350 dz. 480/14 dz.348 dz. 512/10 dz. 479/9 dz. 512/12 dz. 359/1
2021-04-14 09:00 2021-04-14 12:00 3 1-1248 CIESZANOWICE
Piotrków Trybunalski
  • ul. Tadeusza Nalepy działki 151/3, 151/14, 151/27
2021-04-15 08:00 2021-04-15 14:00 6 1-1731 ENERGETYKÓW
Bogdanów
  • dz. 177
Bogdanów-Kolonia
  • 19-51 oraz działki
Kacprów
  • 28-33b, 43 oraz działki
2021-04-15 08:00 2021-04-15 15:00 7 1-0080 KACPRÓW 2, 1-1046 BOGDANÓW KOLONIA 2, 1-0318 BOGDANÓW SKR
Gajkowice
  • ul. Łódzka 26-72 oraz 63-131
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Spadowa
  • ul. Strażacka
  • ul. Szkolna
  • ul. Złota
2021-04-15 09:00 2021-04-15 14:00 5 1-0222 GAJKOWICE 3
Lgota Wielka
  • ul. Polna 1
  • ul. Radomszczańska 72-125 oraz dz. 134
2021-04-16 08:00 2021-04-16 15:00 7 5-0573 LGOTA WIELKA GS
Cieszanowice
  • 5, 15-72
2021-04-16 08:00 2021-04-16 15:00 7 5-0710 CIESZANOWICE
Gajkowice
  • ul. Łąkowa 2-12
  • ul. Łódzka 1, 74-155
  • ul. Południowa 1-9
  • ul. Północna 1-14
  • ul. Rybacka 1-9A
  • ul. Wąska 3-9
2021-04-16 09:00 2021-04-16 14:00 5 1-0223 GAJKOWICE 4
Longinówka
  • 115b oraz dz. 377
Glina
  • 99 oraz dz. 101/14
Piaski
  • 33, 34 oraz dz. 2/8
2021-04-19 09:00 2021-04-19 13:00 4 1-0313 GLINA 1
Kosów
  • ul. Leśna 18-27 oraz działki
  • ul. Batorówka 1-35 oraz działki
2021-04-19 09:00 2021-04-19 14:00 5 1-0176 BATORÓWKA
Paciorkowizna
  • ul. Mglista 2-25 oraz działki
2021-04-20 09:00 2021-04-20 12:00 3 5-0429 GOMUNICE 1
Longinówka
  • dz.365/1 dz.365/6 dz. 365/16 dz.365/2 dz.365/5 dz.365/4 dz.365/3 dz. 365/15
Milejów
  • ul. Północna dz.36/19 dz. 36/4
2021-04-21 09:00 2021-04-21 12:00 3 1-0467 LONGINÓWKA 3
Słostowice
  • dz. 334
Paciorkowizna
  • dz. 339/5, 340/10
Kosówka
  • 1-14 oraz działki
2021-04-22 09:00 2021-04-22 12:00 3 5-0470 KOSÓWKA
(PGE Dystrybucja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%