Zamknij

Nietrzeźwość nie jest lekarstwem na depresję - SAMOBÓJ to nie rozwiązanie

14:12, 09.09.2020 | Powiat Opoczyński
Skomentuj Fot: SpotRadomsko.pl
REKLAMA

Policjanci z opoczyńskiej komendy uratowali życie 47-latkowi. Mężczyzna groził, że popełni samobójstwo. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Ostatecznie mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Informację o mężczyźnie, który chciał odebrać sobie życie, dyżurny opoczyńskiej jednostki otrzymał w poniedziałek (7 września) o godzinie 23:35 od dyspozytora Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna, przebywa na przystanku PKP w Opocznie.

Oficer dyżurny natychmiast na miejsce skierował policjantów. Łącznie w trybie pilnym udały się tam trzy patrole opoczyńskiej policji.  Mundurowi potwierdzili informację. Na peronie dworca zauważyli, jak się okazało nietrzeźwego 47 latka, który deklarował, że odbierze sobie życie. Policjanci przy mężczyźnie znaleźli list pożegnalny. Mundurowi nawiązali z nim kontakt, uspokajali go do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia.

Dzięki reakcji zgłaszającego, który powiadomił służby ratunkowe o zdarzeniu i sprawnie przeprowadzonej interwencji, mężczyźnie nic się nie stało. 47-latek trafił pod opiekę lekarzy.
 

[POGODA]1599671537512[/POGODA]

 

(Powiat Opoczyński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz