Zamknij
REKLAMA

TO BYŁO PRAWDZIWE ŚWIĘTO MIASTA | Dni Radomska 2019 [videoclip]

11:56, 05.06.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
Dni Radomska 2019 za nami! // foto: fragment filmu PicArt Studio Piotr Drzewoski / źródło: https://youtu.be/Elf7IBkdvi0 //spotradomsko.pl

Tłumy mieszkańców Radomska (i nie tylko) przybyły do Parku Solidarności, gdzie w miniony weekend czekała cała moc atrakcji. To był weekend doskonałej zabawy dla osób w każdym wieku. 

Można było wybierać spośród wielu atrakcji: kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. Były koncerty, występ kabaretowy, konkursy, zabawy, rywalizacje sportowe, wesołe miasteczko, zlot zabytkowych samochodów i wiele innych atrakcji. Nie zabrakło też wystawy promocyjno-handlowej oraz prezentacji organizacji pozarządowych i budżetu obywatelskiego.

Urząd Miasta dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w tym dorocznym święcie oraz tym, dzięki którym udało się zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie.

Dla SpotRadomsko.pl był to debiut, dlatego również przeogromnie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie! Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami filmem zrealizowanym przez PicArt Studio Piotr Drzewoski. 

Jesteście piękni!
Do zobaczenia za rok!

[ZT]66[/ZT]

 

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone