Zamknij
REKLAMA

Dzień Dziecka w Kinie Pasja w Radomsku | filmowe atrakcje

09:25, 30.05.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
Paskudy. UglyDolls Zwiastun (2019) #PL youtube.com

Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zaprasza na wspólną wyprawę do świata Bajek! Dzień Dziecka świętujemy w kinie cały weekend (1 i 2 czerwca). Zobaczymy historie pełne marzeń, śmiechu, przygód i przyjaźni. Na ekranie czekają na wszystkich perły polskiej animacji i spotkanie z Bohaterem Dzieciństwa MISIEM USZATKIEM, przecudne PASKUDY. UGLYDOLLS oraz zaczarowany świat Disneya z ALADYNEM!

Startujemy już o godzinie 10.30 z premierowymi pokazami animacji PASKUDY. UGLYDOLLS dla całej rodziny, która udowadnia, że nie musisz być pięknym, żeby być wspaniałym. (Bilety: 12 zł)

O godzinie 12.30 rozpocznie się pokaz kultowego serialu o przygodach MISIA USZATKA i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Zaprezentowane zostaną cztery odcinki serii, z których mali widzowie dowiedzą się m.in. kto dziś rano wstał lewą nogą oraz jak rozwiązywać spory z kolegami z przedszkola. Nowe Przygody Misia Uszatka z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających widzów. Akcja Bajkowy Dzień Dziecka odbędzie się w niezależnych kinach zrzeszonych w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych w całej Polsce we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytut Audiowizualny. Dzięki zrekonstruowanym  cyfrowo bajkom najmłodsi widzowie będą mieli możliwość poznać nowych bohaterów z dawnych kart. Perły polskiej animacji zachwycają czystością obrazu i dźwięku w jakości pozwalającej na pełne oddanie zamysłu i wirtuozerii twórców. (5 zł)

Dzień Dziecka w Radomsku - Kino Pasja zaprasza w ten najpiękniejszy dzień w roku //spotradomsko.pl


Seans przebojowej aktorskiej wersji disneyowskiego hitu sprzed lat ALADYN zaplanowane są na 13.30 (2D dubbing), 15.45 (2D dubbing) oraz 18.00 (3D dubbing). (18/ 16 zł)

Ale to nie wszystkie atrakcje jakie będą czekać na najmłodszych w nadchodzący weekend. Dla każdego przygotowany będzie upominek oraz słodkości, a szczęśliwcy być może wylosują nagrody. Po seansach PASKUDY. UGLYDOLLS oraz MISIA USZATKA animatorzy MDK zaproszą do wspólnej zabawy przy bańkach mydlanych.
 

[DAWNY]1559201053500[/DAWNY]

[ZT]673[/ZT]

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone