Zamknij
REKLAMA

Skorzystacie? BOOKCROSSING w C.H. Stara Mleczarnia ☺️

14:47, 20.02.2019 | SpotRadomsko.pl
REKLAMA
Skomentuj
Centrum Handlowe Stara Mleczarnia w Radomsku: bookcrossing - podziel się książką. //foto: facebook.com Bookcrossing Radomsko Zaczytani w Mleczarni // spotradomsko.pl

Bookcrossing – idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, jak również w miejscach celowo utworzonych tzw. półkach bookcrossingowych (stoliki, regały, gabloty)
Przeczytaj i podaj dalej. Dając książce drugie życie, a może trzecie i czwarte, popularyzuje się literaturę wśród osób w każdym wieku. Dzieląc się książkami uwalniamy radość z czytania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na oficjalnym fanpage akcji i oczywiście do skorzystania!
Książkę z Centrum Handlowego Stara Mleczarnia można wziąć do domu i na spokojnie przeczytać. Można też w ramach rewanżu przynieść jakąś książkę do tej otwartej na czytelnika biblioteki.
 

[ZT]518[/ZT]

[ZT]515[/ZT]

[ZT]510[/ZT]

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© Radomsko | Prawa zastrzeżone