Zamknij

PRACA: referent w Oddziale w Radomsku.

15:00, 17.12.2019 SpotRadomsko.pl Aktualizacja: 15:02, 17.12.2019
Skomentuj

Łódzki Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: referent w Oddziale w Radomsku.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Przyjmowanie wniosków o wpis do rejestru i kontrola zarejestrowanych przedsiębiorców,
Kontrola fitosanitarna produktów roślinnych, przedmiotów, środków transportu,
Prowadzenie obserwacji występowania i nasilenia organizmów szkodliwych roślin uprawnych,
Pobieranie prób materiału roślinnego i gleby do badań laboratoryjnych,
Obsługa fitosanitarna eksportu i reeksportu roślin i produktów roślinnych,
Wprowadzanie danych do Zintegrowanego Systemu Informatycznego.

Warunki pracy:

praca biurowa, wymagająca przemieszczania się między piętrami z koniecznością wyjść/wyjazdów służbowych w teren,
użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka),
praca przy komputerze,
oświetlenie naturalne i sztuczne,
praca samodzielna wymagająca wysokiej koncentracji.
miejsce pracy – piętro w budynku jednopiętrowym,
istnieją bariery architektoniczne w zakresie poruszania się po budynku – brak podjazdu, brak windy, brak dostępu na piętro dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, niedostosowane toalety dla osób niepełnosprawnych.

Wymagania niezbędne:

Wykształcenie: wyższe rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne,
Znajomość zagadnień związanych z ochroną roślin,
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Posiadanie prawa jazdy kat. B.
Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
Posiadanie obywatelstwa polskiego
Korzystanie z pełni praw publicznych
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dodatkowe:

Dobra organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
Umiejętność pracy w zespole,
Znajomość języka angielskiego.

Inne informacje

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

CV i list motywacyjny
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
Kopie ukończonych kursów, szkoleń.

Termin składania dokumentów: 24.12.2019
Decyduje data stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu.

Inne informacje: W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Przewidywane wynagrodzenie zasadnicze brutto : 2600,00 zł.
Oferty otrzymane po terminie lub nie zawierające wszystkich „niezbędnych dokumentów i oświadczeń” nie będą rozpatrywane.
Kandydaci spełniający wymagania niezbędne, którzy- po analizie ofert- zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, będą powiadomieni o terminie jego przeprowadzenia.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone po upływie czasu niezbędnego do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska) .
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 42 6339972 w.30.

Informacje o pracodawcy

Zadania realizowane przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa mają na celu zmniejszenie zagrożenia ze strony organizmów szkodliwych, eliminację negatywnych skutków wynikających z wymiany handlowej i stosowania środków ochrony roślin oraz nadzór nad produkcją materiału siewnego w pełni spełniającego wymagania zdrowotnościowe i jakościowe.

[POGODA]1576591230608[/POGODA]

[DAWNY]1576591236416[/DAWNY]

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.