Zamknij

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU: Plac 3 Maja obok Poczty

08:58, 15.05.2019 | UM Radomko
REKLAMA
Skomentuj
Na ulicy Reymonta - między Narutowicza, a Żeromskiego rozpoczynają się pracę remontowe. Długowyczekiwana rewitalizacja rusza po weekendzie. //spotradomsko.pl

Od piątku 17 maja zamknięta będzie ulica Reymonta na odcinku od ul. Narutowicza do ul. Żeromskiego wraz ze skrzyżowaniem. Warunkowo zamknięta będzie też ul. Żeromskiego. Prace nad rewitalizacją centrum miasta ruszą na dobre od poniedziałku 20 maja.

Radomszczanie mieszkający przy odcinku drogi, gdzie planowana jest przebudowa, będą mogli dojechać do swoich posesji wyłącznie od strony Placu 3 Maja (obok poczty) oraz od strony alei Jana Pawła II. Wlot od strony ulicy Narutowicza zostanie wyłączony dla ruchu drogowego, aby nie stwarzać zagrożenia bezpieczeństwa na skrzyżowaniu. Dojazd do ul. Żeromskiego również dostępny będzie jedynie dla mieszkańców, pojazdów zaopatrzenia i taksówek. Do budynku pocztowego będzie można dojechać od strony ulicy Piłsudskiego, jednak należy mieć na uwadze, że na samej ulicy, mimo zamknięcia ul. Reymonta, obowiązywać będzie zakaz postoju.

[DAWNY]1557917902775[/DAWNY]

Zamknięcie drogi zaplanowano na weekend, aby mieszkańcy mogli zapoznać się z nową organizacją ruchu w warunkach zmniejszonego natężenia ruchu.

Planowo prace mają się zakończyć do końca września tego roku.
 

[ALERT]1557917924478[/ALERT]

 

(UM Radomko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone